PHOTOSHOP OKULU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

4 posters

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Empty 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Mesaj tarafından deli-kiz Çarş. Nis. 23, 2008 1:17 am

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23Nisan-Y2

"Bugün 23 Nisan neşeyle doluyor insan..." şiirini hepimiz biliriz herhalde okulların vazgeçilmez 23 Nisan şiiridir bu şiir her sene muhakkak bir yerlerde okunur...

Bu sene 88. kez kutlanılacak olan 23 Nisan ulu önderimiz Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir.Bu günde her yer çocuklara aittir başbakanlıktan, polisliğe ya da başka yerler herkes yerini bir günde olsa çocuklara devreder bugünde.Bu günün ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olmasının dışında bugünde yani 23 Nisan 1920'de TBMM kurulmuştur ve böylelikle devletimiz cumhuriyetine kavuşmaya yaklaşmıştır.1979’dan bu yana ülkeler arası düzeyde kutlanan bir çocuk bayramıdır. Türkiye’deki ilk kutlanışı ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920 tarihine kadar uzanır.Çocuklar arasındaki kardeşlik, sevgi, dostluk bağlarını geliştirerek barış içinde yaşayacakları bir dünyanın oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedir.

Bugünde birçok televizyon kanalları programlar düzenlerler bu programların başında TRT gelir TRT 1979 yılında Birleşmiş Devletler tarafından Dünya Çocuk Yılı ilan edilmesi üzerine programlarına başlamıştır bu senede onların 29. kutlayışları olacaktır.

kısacası

Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!..

DiP NoT: şuan saat 01:15 civarı olsa bile yani daha Nisan'ın 23'üne yenide girmiş sayılsakda ben yinede şimdiden kutlamak istedim =)
deli-kiz
deli-kiz
Eğitim Yardımcıları
Eğitim Yardımcıları

Kadın
İlgi Alanları : anime
Meslek : öğrenci

Karakter
Ruhsal Haliniz: Meraklı
PS-Bilginiz: İyi Biliyorum
TASARIM PUANI: 675

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Empty Geri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Mesaj tarafından Yosei Çarş. Nis. 23, 2008 10:50 am

Ehu benim günüm 19Mayıs ama hepimizin 23Nİsanı kutlu olsun evin civarındaki okuldan bangır bangır sesler geliyo uyuyamadım o.O
Yosei
Yosei
PS - Eğitmeni
PS - Eğitmeni

Kadın
İlgi Alanları : ps,anime,manga,spor,müzik......
Meslek : o artık bir öğrenci

Karakter
Ruhsal Haliniz: Yardım Sever
PS-Bilginiz: İyi Biliyorum
TASARIM PUANI: ^^

https://photoshopokulu.forumakers.com

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Empty Geri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Mesaj tarafından Flamesniper Çarş. Nis. 23, 2008 12:19 pm

Tüm gençlerimizin hatta bizim bile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun Very Happy
Flamesniper
Flamesniper
PS - Eğitmeni
PS - Eğitmeni

Kadın
İlgi Alanları : Anime izlemek,manga okumak,müzik dinlemek,kitap okumak
Meslek : Öğrenci

Karakter
Ruhsal Haliniz: Yorgun
PS-Bilginiz: Bişeyler Yapabiliyorum
TASARIM PUANI: 75

Mesaj tarafından Alara_usagi Çarş. Nis. 23, 2008 7:53 pm

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu olSUN
Alara_usagi
Alara_usagi
PS Çılgını
PS Çılgını

Kadın
İlgi Alanları : Animelerim,ps oyunları,photoshopumla çalışma yapmak*-*
Meslek : Öğrenci

Karakter
Ruhsal Haliniz: Yardım Sever
PS-Bilginiz: Yaptıklarımı Çabuk Unutuyorum